Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!

O společnosti

1992 Založení společnosti
1999 Založení nové provozovny ve vlastní budově v ulici Zelenečská v Praze 9

Voda – její vlastnosti a jejich měření - to je naším posláním už téměř 15 let. Ať už jde o vodu pitnou či odpadní, komunální čističky, vodárny nebo provozy, tam všude měříme nejdůležitější ukazatele kvality vody. Naše přístroje tak pomáhají při úpravě pitné vody, chemických a potravinářských procesech a zpracování vody odpadové. Díky nim je možno optimalizovat procesy zpracování, šetřit energii a další náklady a chránit životní prostředí.
Přístroje a příslušenství, které najdete na těchto stránkách sami vyrábíme i vyvíjíme. Díky tomu o nich víme úplně všechno. Můžeme maximálně vyjít vstříc individuálním přáním zákazníků, můžeme doporučit a vyrobit to nejlepší řešení pro každou jednotlivou aplikaci.
Stálým kontaktem se zákazníky získáváme cenné informace, které nás vedou k dalšímu vývoji a zdokonalování našich výrobků. Neobyčejnou pozornost věnujeme nejen převodníkům a čidlům, ale třeba i obyčejné upínce – chceme, aby pro Vás bylo co nejpohodlnější přístroj instalovat, pokud se rozhodnete to udělat sami. Neustále sledujeme nové trendy a technologie, takže s našimi výrobky budete vždy na špičce.


Pokud se obrátíte na naši společnost získáte:

  • spolehlivé přístroje - díky nimž budete mít za všech podmínek k dispozici přesné informace o měřených veličinách
  • komfortní příslušenství – díky němuž pro Vás používání přístrojů bude snadné, příjemné a bezúdržbové
  • cenné informace - poradíme Vám to nejlepší řešení přesně pro Vás
  • služby na míru - v naší síti reprezentantů a techniků najdeme toho, kdo k Vám bude mít nejblíže a vyhovíme Vašim individuálním požadavkům

Těšíme se na spolupráci s Vámi!eBRÁNA webarchitect